DevOps Engineer Ruby

PGB HR

6 000 - 10 000 zł netto

Opis oferty

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta -
firmy z branży IT skoncentrowanej na tworzeniu aplikacji mobilnych, web development oraz UX/UI poszukuje Kandydata na stanowisko: DevOps Engineer Ruby

Miejsce pracy: Wrocław (istnieje możliwość pracy zdalnej)

Zadania:
• Automatyzacja wszystkiego;
• Tworzenie zaawansowanego monitoringu, metryk i analitycznych rozwiązań dla systemów back-end;
• Pomoc przy zapewnieniu niezawodności platformom.

Klient oferuje:
• rozwój w wielu obszarach;
• pracę we własnym rytmie;
• stabilność zatrudnienia;
• elastyczne godziny pracy;
• system kafeteryjny m.in. kartę Multisport Benefit, prywatną opiekę medyczną, lekcje angielskiego;
• Nowe, doskonale wyposażone biuro (w tym piłkarzyki, bilard, GoPro) we Wrocławiu;
• Darmowe przekąski i napoje;
• Możliwość pracy zdalnej.

Wymagania

Wymagania:
• Pasja do tworzenia oprogramowania;
• Doświadczenie w skalowaniu złożonych systemów;
• Znajomość popularnych narzędzi służących do automatyzacji i monitorowania np. Chef, Puppet;
• Umiejętność programowania w języku Ruby;
• Znajomość platformy Amazon Web Services;
• Biegły angielski.