Full Stack Developer (Python)

PGB HR

6 000 - 10 000 zł netto

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta - firmy z branży IT skoncentrowanej na tworzeniu aplikacji mobilnych, web development oraz UX/UI poszukuje Kandydata na stanowisko: Full stack Developer (Python)

Miejsce pracy: Wrocław (istnieje możliwość pracy zdalnej)

Zadania:
• Opracowanie i wdrażanie platform back-end i API;
• Tworzenie elementów back-end i front-end aplikacji internetowych;
• Rozwój i poznawanie nowych technologii.

Klient oferuje:
• Rozwój w wielu obszarach;
• Pracę we własnym rytmie;
• Stabilność zatrudnienia;
• Elastyczne godziny pracy;
• System kafeteryjny m.in. kartę Multisport Benefit, prywatną opiekę medyczną, lekcje angielskiego;
• Możliwość pracy zdalnej.

Wymagania

Wymagania:
• Biegły angielski;
• Pasja do tworzenia oprogramowania;
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych za pomocą Python, PostgreSQL, Redis, JavaScript;
• Znajomość popularnych bibliotek i narzędzi (np. Flask, SQLAlchemy, Knockout.js, AWS/Elastic BeanStalk.