Poszukiwany UI Developer

BR-AG
Baza danych
Framework
Dev/Ops
Inne

Spółka „Business Reporting – Advisory Group" (BR-AG) prowadzi działalność doradczą i rozwojową w zakresie innowacyjnych rozwiązań elektronicznej sprawozdawczości. Zespół ekspertów BR-AG zgromadził unikalną wiedzę i doświadczenie realizując projekty związane z implementacją standardów i technologii raportowania finansowego i nadzorczego na całym świecie (ponad 25 krajów). W związku z realizowanymi obecnie projektami poszukiwana jest osoba na stanowisko specjalisty ds. raportowania informacji finansowych Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

UI Developer

Zakres zadań:

Budowa interfejsów webowych.

Oferujemy:

 stabilną i ciekawą pracę w młodym międzynarodowym środowisku;
 kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami;
 ścieżkę rozwoju zawodowego.

Wymagania

Wymagania:

• Minimalnie dwuletnie doświadczenie w budowanie interfejsów webowych
• znajomość technologii node.js, Docker, Mongo DB, AngularJS, JSON
• postawa zorientowana na projekt
• dobra znajomość j. angielskiego (swobodna komunikacja, rozumienie dokumentacji technicznych.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Pokój gier
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy

O BR-AG

Tworzymy aplikacje dla siebie, a także dla ludzi, na których nam zależy.