MS SQL Application Operations Specialist

ZeroChaos Sp. z o.o.
Baza danych

Dla naszego międzynarodowego Klienta, lidera branży energetyczno-automatycznej poszukujemy osoby do Krakowa na stanowisko:

Główne obowiązki:

• Rozwiązywanie problemów związanych z serwerem i aplikacjami

• Zarządzanie konfiguracją aplikacji

• Koordynacja i stosowanie procesów ITSM

• Tworzenie i utrzymanie planów kopii zapasowych i odzyskiwania danych

• Dbanie o jakość procesu rozwiązywania incydentów i problemów

• Kontakt z dostawcami i użytkownikami

• Wsparcie kluczowych procesów biznesowych

Wymagania

Wymagane:

• Bardzo dobra znajomość baz danych MS SQL (certyfikat)

• Znajomość zagadnień z zakresu sieci i systemów operacyjnych Microsoft

• Umiejętność analizy, optymalizacji i modyfikacji zapytań SQL

• Podstawowa wiedza z zakresu programowania i tworzenia raportów

• Znajomość programu Microsoft Office, w szczególności: Word, Excel, Access, Project

• Znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją techniczną

Mile widziane:

• Umiejętność kreatywnego i samodzielnego rozwiązywania problemów

• Znajomość baz danych typu: Orcale, DB2

• Znajomość OLAP

• Znajomość Analysis Services, Reporting Services i Integration Services

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub inna forma współpracy np. B2B
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery i dostęp do szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opieka medyczna
  • Karta MultiSport

O ZeroChaos Sp. z o.o.

100% Transparency
ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich, posiadającym biura w Europie oraz w USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos w obecnym kształcie posiada ponad 30 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 14 krajach.
Nasze innowacyjne technologie i strategie połączone z polityką całkowitej przejrzystości finansowej pozwalają na budowanie relacji między firmami a wartościowymi kandydatami i dostawcami oraz zdobywanie przewagi nad konkurencją poprzez przyciąganie i kierowanie najlepszymi i najbardziej doświadczonymi Specjalistami na rynku.

ZeroChaos w Polsce
W Polsce ZeroChaos jest obecne od 2010 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Na liście naszych Klientów figuruje wiele wiodących na rynku firm z takich sektorów jak IT, telekomunikacja, finanse, bankowość czy ubezpieczenia itd.
Poszukujemy Specjalistów oraz firm partnerskich w obszarze IT w całej Polsce. Oferujemy ciekawe i rozwojowe projekty u naszych czołowych Klientów. Misją ZeroChaos jest przedefiniowanie zatrudnienia w przedsiębiorstwach, czyniąc je bardziej dostępnym, elastycznym i efektywniejszym finansowo dla Specjalistów IT.