Senior JavaScript Developer

ITSG Sp. z o.o.
Język programowania

Opis oferty

Zadania:

• Projektowanie, implementacja oraz rozwój aplikacji webowych z wykorzystaniem meteor.js (czysty, modułowy i wydajny kod w ramach dostarczonych specyfikacji)
• Odpowiedzialność za zachowanie standardów jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania
• Realizacja peer reviews w ramach zespołu
• Aktywne uczestnictwo w ulepszaniu procesów i produktów
• Tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej
• Praca z wykorzystaniem TDD i CI

Wymagania

Wymagania:

• Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu w języku JavaScript i/lub Coffeescript (w tym znajomość underscore, Pure JS i zasad OOP)
• Płynność w stosowaniu wzorców projektowych oraz najlepszych praktyk budowy oprogramowania
• Doskonała znajomość jQuery oraz Twitter Bootstrap
• Doskonała znajomość jednej z bibliotek Backbone.js, AngularJS, Chaplin, Backbone, Knockout.js, Meteor.js
• Znajomość SASS, Compass lub LESS
• Znajomość szablonów Jade, dust.js, HAML, handlebars, mustache lub innego
• Doświadczenie w budowie rozwiązań z wykorzystaniem mongoDB
• Doświadczenie w pracy z narzędziami Jira, Confluence oraz Git
• Wykształcenie wyższe informatyczne.
• Zainteresowanie technologiami IT, pasja i chęć nauki
• Sumienność, terminowość i dokładność
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Wynagrodzenie zależnie od umiejętności i doświadczenia.
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie.
  • Pracę w grupie otwartej na Twoje pomysły.
  • Niebanalne projekty i udział w rozwoju firmy.
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w grupie inteligentnych i zakręconych osób.
  • Pomoc w rozwoju na stanowisku, na którym chcemy abyś pracował.
  • Wyrozumiały zarząd, który chętnie porozmawia na każdy temat i pomoże w każdej sytuacji.
  • Tyle kawy, ile jesteś w stanie wypić.
  • Prezenty okolicznościowe.
  • Chwilę wytchnienia w game room'ie.
  • Regularne spotkania firmowe.
  • Udział w imprezach firmowych.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje

O ITSG Sp. z o.o.

ITSG to innowacyjna firma typu software house z oddziałami w Warszawie i Kielcach, działająca na polskim rynku od ponad 11 lat. Wyróżniamy się kompleksowością i innowacyjnością przeprowadzonych projektów i wdrożonych produktów dla firm z sektora instytucji finansowych, medycyny, farmacji, telekomunikacji oraz mediów.