Java Developer (Angular) - Gdańsk

IT Kontrakt

55 - 65 zł netto / godzinowo

Język programowania
Framework

Opis oferty

[Gdańsk]
Java Developer (Angular) Opis stanowiska pracy
Java + framework AngularJS + ORACLE SQL + angielski na poziomie dokumentacji technicznej
Jest to nowy projekt mający na celu stworzenie wspólnej architektury IT dla kilku podmiotów gospodarczych z branży finansowej.
Szukam obecnie specjalisty na poziomie middle / senior z oczekiwaniami finansowymi na poziomie 55 – 65 zł netto / h na B2B.

in touch!
Iza
tel.: 517 052 601
e-mail: [email protected]

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.