C# Developer

Power Media S.A.

do 7 000 zł netto

Język programowania

Opis oferty

Programista C#

Na zlecenie rozbudowującego zespół Klienta poszukujemy programisty C#. Aktualnie na potrzeby Klienta pracują trzy zespoły, wykorzystujące metodykę Agile do zapewnienia stałej, wysokiej jakości pracy.

Twoje główne zadania:

  • Jako inżynier oprogramowania, będziesz częścią zespołu Scrum, rozwijającego i utrzymującego systemy zarządzania produkcją.
  • W projektach wykorzystuje się języki C#, C++, Java oraz Python.
  • Platformami do wykonywanych zadań są zarówno Windows jak i Linux.
  • Zespoły dążą do 100% pokrycia kodu testami automatycznymi.
  • W ramach stanowiska będziesz również kontaktował się i spotykał na miejscu z odbiorcami produktów firmy.

Oferujemy:

  • Pakiet szkoleń technicznych oraz językowych.
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, do 7.000 PLN netto.
  • Darmową prywatną opiekę medyczną.
  • Miękki system zarządzania.
  • Ciekawe zadania i projekty.

Wymagania

Czego wymagamy:
  • Doświadczenia w pracy z metodyką Scrum oraz w dostarczaniu wysokiej jakości kodu.
  • Dużej wiedzy o języku C# i podstawowej znajomości języków: C++, Python, Java,
  • Doświadczenia z Jira i Git.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Mile widziane będzie wyższe wykształcenie na kierunku technicznym.

Metodologia pracy

O Power Media S.A.

Świadczymy usługi z zakresu tworzenia oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu pracowniczego. Nasza platforma księgowa ifirma.pl wspiera tysiące przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu.
Czerpiemy radość i satysfakcję z dostarczania klientom nowoczesnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych w dziedzinie informatyki. Nasi specjaliści uczestniczą w tworzeniu systemów informatycznych, wspierając klientów swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.