Java Developer/Senior Java Developer

P.B.A. Doradztwo Personalne
Język programowania
Inne

Poszukuję Programistów Java chętnych do współpracy w ramach 3-miesięcznego projektu z mozliwością przedłużenia współpracy.

Posiadamy oferty pracy, zarówno projektowej, jak i stałej na terenie wszystkich dzielnic Warszawy, więc zapraszam do kontaktu, na pewno znajdziemy coś sensownego :)

Wymagania

Zakres obowiązków:

Do głównych obowiązków (w tym przypadku) będzie należało tworzenie okien webowych oraz webservisów Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Java
  • Znajomość środowiska JSF 2.0
  • Znajomość Eclipse
  • Mile widziana znajomość Oracle i Primefaces

Oferujemy:
  • Komfortowe warunki pracy
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju i współpracy z kompetentnymi osobami
  • Elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę/B2B, zależnie od preferencji kandydata)