.NET DEVELOPER

Experis IT

8 000 - 14 000 zł netto

Język programowania
Framework

Do zespołu odpowiedzialnego za przeprojektowanie i wdrożenie nowej wersji systemu CRM, która ma na celu zwiększenie jego efektywności i ułatwienie obsługi, poszukujemy doświadczonego developer'a .Net, który chciałby wesprzeć proces aktualizacji systemu.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, implementacja i testowanie aplikacji w języku C#;
  • Tworzenie nowych funkcjonalności dla systemu Microsoft CRM 2013;
  • Integrowanie nowych rozwiązań z istniejącymi wcześniej systemami;
  • Współpraca z zespołem za granicą (10-30% wyjazdów służbowych);
  • Ciągłe poszerzanie wiedzy z zakresu nowych technologii i dobrych praktyk;
  • Dbałość o wysoką wydajność rozwiązań i elastyczność systemu CRM;
  • Dbałość o czysty i dobry jakościowo kod źródłowy „clean code" i wzorce projektowe

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka C# poparta min. 3-letnim doświadczeniem;
  • Doświadczenie w pracy z ASP.NET MVC i Web API;
  • Znajomość języka HTML i CSS;
  • Doświadczenie z JavaScript lub JQuery lub Angular JS;
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów jednostkowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

Mile widziane:
  • Znajomość systemu CRM Microsoft Dynamics;
  • Znajomość Test Driven Development;
  • Doświadczenie z Microsoft MVC, WCF i TFS.
  • Doświadczenie w pracy w środowisku SCRUM-owym.
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności technicznych: 8.000 – 14.000 PLN brutto;
  • Możliwość wyboru z całego wachlarza benefitów: ubezpieczenie na życie, program emerytalny, karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, bilety do kina, etc.;
  • Elastyczny czas pracy – system core hours (9-15);
  • Firmowa karta kredytowa na wydatki służbowe;
  • Szkolenia in-house oraz nieograniczony dostęp do platform e-learningowych;
  • Realna perspektywa rozwoju zawodowego;
  • Zwinne wytwarzanie oprogramowania, praca w metodyce SCRUM.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji

O Experis IT

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.

Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięki czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.