Programista PHP

Sequence Software House

4 000 - 5 500 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Witam Emotikon smile
Poszukujemy zdolnego Programisty PHP, który stanie się ważnym członkiem naszego zespołu. Zajmujemy się tworzeniem dedykowanego oprogramowania dla klientów głównie z sektora finansowego z wykorzystaniem naszych autorskich rozwiązań. Proponujemy wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę w wysokości 4000 - 5500 zł netto (zależne od umiejętności). Jeśli marzysz o pracy w firmie tworzącej autorskie narzędzia, chcesz mieć rzeczywisty wpływ na realizacje projektów oraz pracować ze zdolnym, nieustraszonym zespołem zapraszamy do kontaktu.
Podstawowe informacje:
Widełki: 4000 - 5500 zł netto
Lokalizacja: Warszawa, Żoliborz
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o prace
Data rozpoczęcia: ASAP
Branża: sektor finansowy (ale nie tylko)

Co oferujemy:
Szkolenia wewnętrzne
Klimatyczne biuro
Stabilną, pełną wyzwań pracę
Swobodna atmosfera
Realizacja własnych pomysłów w obrębie projektu
Wygodne stanowiska pracy
Stałą opiekę Architekta systemu oraz Dyrektora ds. Developmentu
Kawę i herbatę bez ograniczeń:)

Wymagania

Java Script - 1/5
PHP - 4/5
AJAX - 1/5
Zend 2 -3/5
ORM Doctrine 2 - 2/5
GIT - 3/5 Dodatkowe atuty:
Dbałość o detale
Talent do rozwiązywania problemów Emotikon smile
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym studiowanie dokumentacji technicznej
Umiejętność pracy w zespole
Doświadczenie w pracy z frameworkami oraz CMSami

Twoje zadania:
Tworzenie nowych funkcji systemowych:70%
Debugging: 15%
Code Review: 10%
Aktualizowanie dokumentacji technicznej: 5%

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Swobodna atmosfera
  • Klimatyczne biuro
  • Realizacja własnych pomysłów w obrębie projektu
  • Wygodne stanowiska pracy

O Sequence Software House

Oprogramowanie tworzymy z pasją
Kim jesteśmy
Firma Sequence Software House powstała w odpowiedzi na popyt w zakresie rozwiązań informatycznych dla klientów biznesowych z branży finansowej. Naszym powołaniem jest dostarczanie sprawdzonego, innowacyjnego oprogramowania do obsługi biznesu.

Zespół
Zespół SSH stanowią otwarci na potrzeby Klienta ludzie z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze projektów komercyjnych. Nasze oprogramowanie tworzymy z pasją w oparciu o autorskie rozwiązania, gwarantujące niezawodność, wysoką wydajność oraz funkcjonalny design.