(Senior) Cisco Telecom Administrator

Experis IT

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z amerykańskim kapitelem, zajmująca się kompleksowym wyposażeniem biur i handlem detalicznym - wiodący gracz na rynku światowym w swojej branży. Poszukujemy specjalistów, którzy chcieliby pracować z najnowszymi rozwiązaniami firmy Cisco z obszaru teleinformatyki. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za infrastrukturę i konfigurację urządzeń Cisco Unified Communications. Twoją rolą będzie zapewnienie jak najlepszego user experience dla klientów wewnętrznych.

Zakres obowiązków:

  1. Zapewnienie wsparcia dla globalnej infrastruktury Cisco Unified Communications;
  2. Monitorowanie systemu, reagowanie na alerty, szczegółowe diagnozowania problemów, rozwiązanie lub eskalacja do zespołu globalnego;
  3. Pomoc przy modernizacji i implementacji następujących obszarów: Cisco Call Manager, Cisco Contact Center;
  4. Aktualizacja i instalacja składników Unified Collaboration, Teleprsence i IP telefonów;
  5. Współpraca z oddziałami w: USA, Australii oraz Europie.

Wymagania

Wymagania:
  • Łatwość w komunikacji oraz umiejętność przekazywania technicznych zagadnień nietechnicznym osobom;
  • Logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • 3 - 4 letnie doświadczenie w konfigurowaniu i rozwiązywaniu problemów związanych z Cisco Call Manager, Cisco Unity Connection, voice gateways i środowiskiem Cisco LAN / WAN;
  • Doświadczenia przy budowie i wspieraniu Cisco TelePresence;
  • Doświadczenie z usługami głosowymi i transmisją danych,;
  • Umiejętność diagnozowania problemów dotyczących: telefonii VoIP, sieci głosowej, WAN, LAN, QoS, MPLS i SIP.

Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki finansowe;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Opieka medyczna – w całości pokryta przez pracodawcę;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Karta Multisport;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Parking, szatnia i prysznice dla rowerzystów;
  • Realna perspektywa rozwoju zawodowego.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji

O Experis IT

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.

Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięki czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.