Programmer Java/PLSQL - Warsaw

Philip Rockwell ltd.

7 000 - 9 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Dla naszego klienta szukam programisty Java. Pracodawcą jest jedna z większych sieci kablowej w Polsce. Fajny budżet - ciekawa praca - kompetentny zespół - super korzyści

Główne zadania na stanowisku:
  • tworzenie, implementowanie i rozwój aplikacji software'owych
  • tworzenie dokumentacji projektowej i wdrożeniowej
  • współpraca z różnymi jednostkami organizacji w zakresie implementowanych rozwiązań informatycznych
Korzyści które uatrakcyjnią naszą ofertę :)
  • Opieka medyczna opłacana przez firmę, można dokupić dofinansowany przez firmę — pakiet rodzinny, senior i stomatologiczny
  • Dofinansowanie do karty multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Po okresie próbnym full pakiet darmowej telewizji :)

Wymagania

Kandydat must have:
  • doświadczenia w tworzeniu i rozwoju aplikacji software'owych
  • znajomości języka programowania Java
  • znajomości GWT, Spring
  • znajomości bazy danych Oracle i języka SQL
  • znajomości języka programowania PL/SQL
  • mile widziana znajomość JPA, JSP, JSF, EJB3
  • mile widziana znajomość Apache CF
  • mile widziana znajomość jQuery
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej rozumienie dokumentacji technicznej
  • wyższego informatycznego wykształcenia