Programista Java

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Język programowania
Inne

Nasz Klient to stabilna firma IT działająca w branży teleinformatycznej i telekomunikacyjnej. Firma oferuje kompletne rozwiązania dla operatorów telewizyjnych, dostarcza komponenty oraz prowadzi projekty związane z rozwojem i integracją dostępnych technologii. W związku z rozwojem działalności poszukuje specjalisty na stanowisko JAVA SOFTWARE DEVELOPER. Firma zainteresowana jest zarówno doświadczonymi developerami, jak i początkującymi programistami. Oferujemy:

pracę przy ciekawych projektach;
kontakt z najnowszymi technologiami IPTV;
pracę w średniej wielkości przedsiębiorstwie, pracę w niekorporacyjnym stylu;
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji;
możliwość rozwoju zawodowego;
szkolenia.

Wymagania

Obowiązki: praca przy projektach związanych z rozwojem aplikacji i narzędzi na potrzeby telewizyjnych sieci operatorskich;
udział w projektach związanych z rozwojem aplikacji związanych z telewizją interaktywną przeznaczoną na platformy mobilne Android i iOS;
udział w innych projektach związanych z telewizją IPTV opartych na technologii Java.

Oczekujemy:

doświadczenia w programowaniu w Java, Javascript;
znajomość baz danych: MySQL/Firebird;
znajomość narzędzi: Tomcat/JBoss, Eclipse, git (lub inny system kontroli wersji);
znajomość technologii HTML, JSON, XML, REST, AJAX;
znajomość NoSQL, object data base, Cassandra, Spring Framework będzie atutem

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!