Konsultant modułów logistycznych SAP

Seargin Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

Poszukuję doświadczonego Konsultanta Modułów Logistycznych SAP. Pracodawca oferuje:

• Umowę o pracę;
• Możliwość wykupienia pakietu benefitów;
• Zorganizowany dojazd z Poznania na miejsce pracy;
• Narzędzia pracy (telefon, laptop, iPlus, oprogramowanie);
• Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego;
• Atrakcyjne warunki finansowe odpowiadające zdobytemu doświadczeniu i umiejętnościom;
• Możliwość nawiązania cennych kontaktów;
• Bezpłatny parking, tanią stołówkę na miejscu.

Wymagania

Główne obowiązki: udzielanie wsparcia w obszarach biznesowych przy wdrażaniu nowych funkcjonalności oraz nowych klientów; konfigurowanie zleconych zmian i usprawnień; branie udziału w pracach projektowych; wprowadzanie użytkowników i prowadzenie szkoleń. Kandydat powinien posiadać:
• Wyższe wykształcenie (szczególnie informatyczne, logistyczne);
• Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
• Doświadczenie w minimum 2 pełnych cyklach wdrożeniowych;
• Umiejętność prowadzenia projektów w oparciu o metodyki projektowe;
• Doświadczenie we współpracy z klientami wewnętrznymi z obszaru logistyki;
• Praktyczną wiedzę na temat procesów biznesowych w obszarze logistyki oraz modułów SAP WM/MM/SD;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Zdolność organizacji pracy własnej;
• Znajomość języków polskiego oraz angielskiego umożliwiająca komunikację.

Dodatkowo mile widziane będzie, jeśli Kandydat posiada: znajomość języka niemieckiego.