JavaScript Developer

New-Invest

do 9 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Język programowania
Inne

Opis oferty

Oferujemy:
· Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
· Możliwość rozwoju zawodowego i dalszego kształcenia
· Możliwość realizowania innowacyjnych projektów
· Dostęp do najnowszej technologii i sprzętów
· Elastyczne godziny pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb
· Spotkania integracyjne
· Pokój multimedialny z konsolą i grami
· Napoje i przekąski w miejscu pracy Dodatkowe profity:
· Ubezpieczenie grupowe
· Karta Multisport (płatna przez pracownika)

Opis stanowiska:
- Rozwój aplikacji w oparciu o technologie JavaScript,
- Tworzenie dokumentacji technicznej,
- Udział w projekcie w ramach tworzenia i rozwoju aplikacji mobilnych.

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata),
- Znajomości HTML5, CSS3 oraz JavaScript,
- Wiedzy na temat OOP i wzorców projektowych,
- Znajomości systemów kontroli wersji,
- Znajomości technologii AJAX,
- Podstawowej znajomości baz danych,
- Umiejętności pisania czystego kodu,
- Znajomości języka angielskiego na poziomie pisania i czytania dokumentacji technicznej,
- Umiejętności pracy w zespole i samodzielnego rozwiązywania problemów,
- Znajomości Node.js oraz CoffeeScript. Dodatkowe atuty:
- Znajomość dowolnego frameworka MV* dla języka JavaScript (React, Backbone.js),
- Umiejętność tworzenia kodu działającego na różnych przeglądarkach, platformach oraz na urządzeniach mobilnych,
- Wiedzę w zakresie Responsive Web Design oraz Progressive Enhancement,
- Doświadczenie w pracy z Gulp.