iOS Developer

New-Invest

do 9 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Inne

Opis oferty

Stanowisko: iOS Developer
Miejsce pracy: Warszawa Oferujemy:
· Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
· Możliwość rozwoju zawodowego i dalszego kształcenia
· Możliwość realizowania innowacyjnych projektów
· Dostęp do najnowszej technologii i sprzętów
· Elastyczne godziny pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb
· Spotkania integracyjne
· Pokój multimedialny z konsolą i grami
· Napoje i przekąski w miejscu pracy

Dodatkowe profity:
· Ubezpieczenie grupowe
· Karta Multisport (płatna przez pracownika)

Opis stanowiska:
- Rozwój aplikacji w oparciu o technologię iOS,
- Tworzenie dokumentacji technicznej,
- Udział w projekcie w ramach tworzenia i rozwoju aplikacji mobilnych

Wymagania

Wymagania:
- umiejętności tworzenia własnych kontrolek i animacji (znajomość CoreGraphics oraz CoreAnimation),
- znajomości zasad certyfikacji i dystrybucji aplikacji iOS do AppStore,
- praktycznej znajomości programowania obiektowego i korzystania z wzorców projektowych (MVC, delegacja, singleton, fasada, builder),
- znajomości protokołu REST oraz bibliotek networkingowych (AFNetworking, RestKit),
- umiejętności korzystania ze statycznej analizy kodu źródłowego i jego optymalizacji,
- praktycznej znajomości debugowania aplikacji z wykorzystaniem narzędzi Instruments,
- praktycznej znajomości testów jednostkowych oraz metodologii TDD,
- praktycznej znajomości testów akceptacyjnych oraz metodologii BDD,
- umiejętności korzystania z refleksji i wstrzykiwania zależności. Dodatkowe atuty:
- znajomość bibliotek przetwarzania dźwięku (CoreAudio, OpenAL),
- znajomość bibliotek przetwarzania obrazu (CoreGraphics, AVFoundation, OpenGL ES),
- znajomość bibliotek do testów jednostkowych (XCTest, SenTestingKit, OCMock, OCMockito, OCHamster, Kiwi, Specta, Expecta),
- znajomość bibliotek do testów akceptacyjnych (Calabash, FBSnapshotTestCase, UIAutomation, KIF).

Zapraszam do przesłania CV