iOS Developer

Human Resources Poland
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.
Naszym Klientem jest prężnie działająca, międzynarodowa firma z branży informatycznej, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla różnych gałęzi rynku. Firma zrealizowała już kilkaset projektów dla partnerów na całym świecie i ciągle notuje intensywny rozwój. Obecnie do zespołu poszukują pilnie kilku osób na stanowisko:

Region wykonywanej pracy: Poznań (wielkopolskie)

Wymagania

Obowiązki:
  • tworzenie oraz rozwijanie aplikacji mobilnych na platformy iOS do nowatorskiego sprzętu dla sportu motorowego.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka Objective-C,
  • bardzo dobra znajomość iOS od strony użytkownika,
  • znajomość środowiska iOS SDK
  • znajomość relacyjnych baz danych (SQL, PL/SQL),
  • swoboda w posługiwaniu się notacjami XML, UML,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferta:
  • praca w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (diety zagraniczne + premie),
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość awansu ,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia/kursy).