Web / Graphic Designer(ka)

Chrisper & Julian Group Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

Firma C&J Group z siedzibą w Gdańsku poszukuje Web Designera. Umiejętności, jakich oczekujemy:

  • dobra znajomość pakietu Adobe, a zwłaszcza Photoshop,
  • doświadczenie w tworzeniu projektów webowych / zasady projektowania RWD,
  • znajomość CSS/HTML,
  • umiejętności obróbki i montażu materiałów video lub chęć nauki.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie graficzne serwisów internetowych,
  • projektowanie materiałów graficznych pod serwisy społecznościowe we współpracy z działem marketingu,
  • montowanie, obróbka materiałów wideo oraz tworzenie krótkich animacji,
  • .... i wiele, wiele więcej ciekawych wyzwań ;)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności ( 2,5 - 4 tys. netto przy umowie o pracę ),
  • ubezpieczenie zdrowotne Allianz,
  • karta Multisport,
  • formę zatrudnienia: umowa o dzieło/umowa zlecenie/umowa o pracę/umowa współpracy (B2B),
  • stanowisko pracy ze sprzętem najwyżej jakości (Mac OS),
  • pracę w szybko rozwijającej się i innowacyjnej firmie działającej na wielu rynkach,
  • przyjazną atmosferę pracy (wyjścia/wyjazdy integracyjne, Xbox, piłkarzyki).

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie Portfolio oraz CV na adres e-mail: [email protected]

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier