Programista PHP

ENNOVA - Internet Software House

3 000 - 5 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://www.ennova.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

Do naszego zespołu szukamy programisty PHP, które będzie uczestniczył w budowaniu serwisów WWW i rozwoju aplikacji internetowych.

Wymagania

Obowiązki:
- tworzenie serwisów www i rozwój aplikacji internetowych
Wymagania:
- Dobra znajomość PHP 5 (OOP)
- Dobra znajomość Symfony
- Znajomość XHTML/CSS
- Doświadczenie w pracy z zastosowaniem systemu kontroli wersji GIT.
- Dobry poziom komunikacji
- Gotowość do pogłębiania wiedzy
- Podstawy języka angielskiego

Oferujemy:
- Udział w urozmaiconych projektach - duża dawka wiedzy i wpływ na kształt budowanych produktów
- Stabilne zatrudnienie
- Forma: faktura/zlecenie/umowa o pracę
- Praca zdalna lub na miejscu:Warszawa
- Przy pracy zdalnej możliwość uzgodnienia godzin pracy
- Partnerska atmosfera

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy

O ENNOVA - Internet Software House

ENNOVA to Internet Software House specjalizujący się w rozwiązaniach wspomagających procesy biznesowe.

8 lat na rynku, ponad 150 zrealizowanych projektów, ponad 50 zadowolonych klientów (Alior, WARS, Energotel, Eurovia, Warbud, Grupa PBI, Empik, Streetcom, NASK).

Budujemy użyteczne aplikacje internetowe, dostarczając efektywnych narzędzi dla biznesu.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytemu w pracy z klientami z różnych branż, dostarczamy rozwiązania spełniające oczekiwania.

Realizujemy projekty kompleksowo, od etapu analizy i opracowania strategii, projektowania interfejsów, realizacji, aż po utrzymanie i dalszy rozwój.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytemu w pracy z klientami z różnych branż, dostarczamy narzędzia spełniające wymagania biznesowe.

Dbamy o nasz zespół i atmosferę pracy. U nas będziesz mógł się rozwijać i zdobywać bogate doświadczenie. Więcej o nas znajdziesz na www.ennova.pl