Software Configuration Management Specialist (SCM)

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

8 000 - 12 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia

Dla jednej z największych międzynarodowych korporacji z siedzibą w Trójmieście realizującej najnowocześniejsze projekty IT szukamy obecnie kandydatów na stanowisko Software Configuration Management Specialist do współpracy w zakresie rozwijania, utrzymania i wsparcia rozbudowanej infrastruktury CM.

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w IT
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie infrastruktury zarządzania konfiguracjami, preferowane 5-letnie
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi do zarządzania konfiguracjami (Git, Perforce, Bazaar)
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu Bamboo lub Jenkins oraz kompilatorów dla C++ lub Java
  • Praktyczna znajomość procesów i procedur SCM
  • Doświadczenie w pracy z językiem Java / C++
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Opis stanowiska:
  • Tworzenie i utrzymywanie systemu i infrastruktury do zarządzania konfiguracjami (głównie Java ale również C/C++ i aplikacje .NET) oraz ich integracje
  • Rozwiązywanie problemów w zakresie SCM i tworzenie odpowiednich narzędzi i rozwiązań
  • Praca głównie w środowisku MS Windows
  • Integrowanie narzędzi i środowisk SCM
  • Wsparcie procesów developmentowych
  • Konfigurowanie, tworzenie kopii zapasowych

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.