Programista .NET

Bracia Strzelczyk

od 7 000 zł netto

  • Umowa o dzieło Umowa

Język programowania
Framework

Agencja - Bracia Strzelczyk – to znana i odpowiedzialna firma z wieloletnią praktyką i unikalnym doświadczeniem na rynku nieruchomości. Ilość i różnorodność ofert sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości, stawia nas w czołówce biur pośrednictwa nieruchomości.
Szeroki zakres naszych usług, realizacja pośrednictwa na najwyższym poziomie, dbałość o dobro klientów i wysoką jakość usług, troska o detale i komfort naszych klientów – to podstawowe zadania naszej firmy.
Mając na uwadze ciągły rozwój naszej Firmy, poszukujemy do współpracy osobę na stanowisko: Programista .NET

Oferujemy:
- Pracę stacjonarną w warszawskim biurze
- Długofalową współpracę w oparciu o umowę o dzieło lub działalność gospodarczą
- Współpracę w niepełnym wymiarze czasu pracy
- Dużą swobodę działania
- Możliwość realizacji własnych pomysłów

Wymagania

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość ASP.NET (MVC 5), C#, CSS, .NET Framework 4.5
- Znajomość Visiual Studio, T-SQL, Bootstrap 3, JQuery
- Doświadczenie w pracy z bazami MS SQL Server
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację w międzynarodowym środowisku
- Wykształcenie wyższe informatyczne
- Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku programisty
- Poczucie estetyki i umiejętność łączenia wyglądu z funkcjonalnością
- Umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie
- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
- Odpowiedzialność, motywacja oraz pasja w działaniu

Zakres obowiązków:
- Rozwój oprogramowania i utrzymanie istniejących systemów informatycznych
- Rozbudowa i aktualizacja istniejących aplikacji
- Projektowanie baz danych

Metodologia pracy

O Bracia Strzelczyk

Agencja - Bracia Strzelczyk – to znana i odpowiedzialna firma z wieloletnią praktyką i unikalnym doświadczeniem na rynku nieruchomości. Ilość i różnorodność ofert sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości, stawia nas w czołówce biur pośrednictwa nieruchomości. Szeroki zakres naszych usług, realizacja pośrednictwa na najwyższym poziomie, dbałość o dobro klientów i wysoką jakość usług, troska o detale i komfort naszych klientów – to podstawowe zadania naszej firmy.