Programista .NET (MS SQL)

Experis IT
Baza danych
Framework
Narzędzia
Inne

Dla prestiżiowej instytucji finansowej w centrum Warszawy poszukujemy osoby, która będzie tworzyć oprogramowanie na wewnertrzne potrzeby firmy.

Wymagania

Zadania:
  • Tworzenie oprogramowania przy użyciu technologii Microsoft C# / .Net, SQL Server;
  • tworzenie nowych oraz rozwój już istniejących aplikacji bazodanowych;
  • Udział w projektach związanych z rozwojem obecnych systemów oraz w nowych wdrożeniach;
  • Identyfikacja i rozwiązywanie pojawiających się problemów;
  • Utrzymywanie technicznej dokumentacji projektowej.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka lub zbliżonym;
  • Znajomość technologii Microsoft (C#, ASP.NET/WPF)
  • Bardzo dobra znajomość T-SQL, SQL Server 2008/2012;
  • Znajomość środowiska Visual Studio;
  • Doświadczenie w pracy przy dużych projektach informatycznych
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną;
  • Umiejętność pracy w grupie;
Mile widziane:
  • Referencje i certyfikaty;
  • Doświadczenie w pracy przy platformach transakcyjnych rynku międzybankowego i zorganizowanego.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Praca w kompetentnym zespole;
  • Miejsce pracy w centrum Warszawy w firmie należącej do Grupy Kapitałowej GPW;
  • Stabilność zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy na atrakcyjnych warunkach (m.in.trzynasta pensja, bony lunchowe i świąteczne, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów i dojazdów do pracy).
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres: [email protected]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Experis
Ul. Nowogrodzka 68
Warszawa
Agencja zatrudnienia nr 412
www.experis.pl

Metodologia pracy

O Experis IT

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń.