.NET Developer, Katowice

ITalents
  • Umowa o pracę Umowa

Nasz klient to firma o ugruntowanej pozycji w branży IT, w zakresie swoich usług oferuje rozwiązania sieciowe, sprzęt komputerowy i informatyczny, integrację z istniejącymi systemami, wdrażanie oprogramowania i wiele innych. Oferujący bardzo dobre warunki pracy, ceniący nade wszystko samodzielność pilnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

ASP.NET Developer
Miejsce pracy: Katowice
Umowa B2B Zakres zadań:
Udział w projektach informatycznych – realizacja pod nadzorem powierzonych w projekcie zadań.
Uczestniczenie w procesie testowania i implementacji oprogramowania.
Tworzenie systemów webowych oraz rozbudowa istniejących aplikacji – realizacja powierzonych przez liderów ścieżek projektowych zadań.
Utrzymywanie systemu informatycznego od strony programistycznej.
Testowanie prototypów.
Tworzenie dokumentacji technicznej.
Dokumentowanie pisanego kodu programistycznego.
Budowa i dbałość o środowisko programistyczne.
Przygotowywanie dokumentacji programistycznej.

Wymagania wobec kandydata:
Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowiska
Znajomość programowania w ASP .NET MVC 4,
Bardzo dobra znajomość .NET
Podstawowa znajomość WAP (Windows Azure Pack)
Znajomość języka C# .

Oferujemy:
Wynagrodzenie  na zasadzie firma - firma
Po 3 miesięcznym okresie próbnym dofinansowanie opieki medycznej w 70%
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
Udział w realizacji ciekawych projektów dla wiodących firm
Udział w szkoleniach (nieodpłatne certyfikacje MS)
Imprezy integracyjne

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV na adres:

[email protected]