Junior .NET/SQL Developer / Młodszy Programista .NET/SQL WRO

Power Media S.A.

4 000 - 6 000 zł netto

Baza danych
Framework

Opis oferty

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Jasną ścieżkę rozwoju.
  • Pracę w świetnej atmosferze.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Motywujący pakiet socjalny (m.in. bezpłatne zajęcia j.angielskiego).
  • Pracę w dynamicznym zespole.

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie oprogramowania oraz funkcjonalności w oparciu o technologię MS .NET
  • Tworzenie nowych i modyfikacja istniejących funkcjonalności SQL Server.
  • Nadzór nad wytwarzanym oprogramowaniem i usuwanie usterek.
  • Nadzór nad kontrolą wersji oprogramowania.
  • Udział w projektach i spotkaniach projektowych wykorzystujących dedykowane oprogramowanie.
  • Tworzenie oprogramowania z zachowaniem wewnętrznych wytycznych dotyczących jakości kodu.
  • Przeprowadzanie testów wytwarzanego w firmie oprogramowania.
  • Ścisła współpraca z centralą w Niemczech w zakresie programowania.

Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie informatyczno/matematyczne (lub ostatnie lata studiów).
  • Znajomość technologii MS .NET.
  • Znajomość środowiska Visual Studio.Net (C# Webservice, WinForms, XML).
  • Znajomość języka TSQL.
  • Znajomość MS SQL Server (2005 i 2008) i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – w stopniu komunikatywnym.
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu w Delphi i PL/SQL.
  • Oferujemy:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: [email protected]

Metodologia pracy

O Power Media S.A.

Świadczymy usługi z zakresu tworzenia oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu pracowniczego. Nasza platforma księgowa ifirma.pl wspiera tysiące przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu.
Czerpiemy radość i satysfakcję z dostarczania klientom nowoczesnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych w dziedzinie informatyki. Nasi specjaliści uczestniczą w tworzeniu systemów informatycznych, wspierając klientów swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.