Senior Browser Software Engineer

Abastra Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2010 Rok założenia firmy

  • http://abastra.com WWW

Język programowania
Inne

Jeśli: - chcesz, by Twoja praca była wyzwaniem intelektualnym,
- jesteś stale uczącym się analitykiem,
- chciałbyś móc się wykazać, biorąc udział w ciekawych projektach, takich jak ten http://abastrobot.abastra.com/pl/

Dołącz do nas już dziś!!

Wymagania

Wymagamy: - komunikatywności i odpowiedzialności,
- doświadczenia w programowaniu przeglądarek oparty o WebKit i/lub Blink,
- wiedzy i doświadczenia w programowaniu w językach C/C++, HTML, CSS, JS,
- bardzo dobrej znajomości protokołów TCP/IP, HTTP oraz pokrewnych,
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
- doświadczenia w metodologii tworzenia oprogramowania SCRUM,
- wyższego wykształcenia na kierunku informatycznym.

Zadania:

- udział w grupach projektowych mających na celu design oraz implementację nowych funkcjonalności,
- odpowiedzialność za terminowe dostarczanie uzgodnionych funkcjonalności,
- pisanie dokumentacji w języku angielskim.

Metodologia pracy

O Abastra Sp. z o.o.

We love source code
Abastra jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w projektowaniu i tworzeniu oprogramowania, która stawia sobie za cel budowanie przejrzystych i skutecznych rozwiązań technologicznych dla biznesu.