Programista Java - Web Services

Agencja rekrutacyjna Jobfinder
Język programowania
Narzędzia

Naszym Klientem jest instytucja budżetowa realizująca nowatorskie projekty do ponad 60 000 usługobiorców w Polsce. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko: Programista Java - Web Services

Oferujemy:

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia,
  • Pracę z nowymi technologiami,
  • Pracę przy pionierskim dużym projekcie informatycznym,
  • Pracę w młodym zespole,
  • Godziny pracy 8 - 16 od poniedziałku do piątku,
  • Współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą.

Wymagania

Opis stanowiska:
  • Tworzenie oprogramowania w oparciu o Java/JEE.
  • Testowanie oprogramowania oraz uzupełnianie dokumentacji technicznej.
  • Współpraca w zakresie uzgodnienia i opisania cech funkcjonalnych nowotworzonego systemu informatycznego.

Wymagania:
  • Umiejętności programistyczne w zakresie języka Java z wyszczególnieniem Web Services.
  • Znajomość wzorców projektowych i technologii JEE (JAX-WS, JAXB, JMS, EJB 3, JPA, CXF).
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami Maven, Ant, JUnit, systemem kontroli wersji SVN, frameworkiem Spring, Eclipse.
  • Mile widziana znajomość Google Web Toolkit.
  • Mile widziana podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (umiejętność instalacji i konfiguracji środowiska bazodanowego RDBMS, tworzenia bazy danych, tabel i związków pomiędzy tabelami, interfejsu administracyjnego, umiejętność podstawowej konfiguracji np. pule połączeń, security).
  • Umiejętność testowania zaprojektowanych usług.

Metodologia pracy

O Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Założona w 2002 roku, firma JOBfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska specjalistyczne.