Ruby on Rails Lead Developer

New-Invest

10 - 12 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework

Opis oferty

Stanowisko: Programista Ruby on Rails Lead Developer
Miejsce pracy: Lublin
Wynagrodzenie: 10,000 – 12,000 PLN netto
Forma zatrudnienia: Umowa o Pracę Naszym Klientem jest firma z amerykańskim kapitałem, ukierunkowana na innowacyjność, specjalizująca się w dostarczaniu niestandardowych produktów (aplikacji). Aktualnie
ze względu na dynamiczny rozwój i realizację nowych projektów poszukiwani
są Kandydaci, którzy cenią sobie pracę w zespole nastawionym na nowatorskie działanie
i nieustanne rozwijanie oferowanych produktów.

Oferujemy:

- pracę w dużej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
- opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę Multisport,
- szkolenia, rozwój umiejętności

Zainteresowane osoby proszę o nadesłanie swojego CV na adres mailowy: [email protected]

Firma z amerykańskim kapitałem, ukierunkowana na innowacyjność, specjalizująca się w dostarczaniu niestandardowych produktów (aplikacji). Naprawdę warto !

Wymagania

Zakres obowiązków na tym stanowisku: - projektowanie i wdrażanie projektów
- zarządzanie zespołem developerów

Wymagania:

- zaawansowana umiejętność programowania w języku Ruby
- znajomość Rails, HTML, CSS, JavaScript i Jquery
- znajomość baz danych (SQL, PostgreSQL or MySQL)
- znajomość OOP, UML oraz wzorców projektowych
- doświadczenie w prowadzeniu projektów i kierowaniu zespołem
- znajomość zagadnień związanych ze współbieżnością, przetwarzaniem
w tle i cachowaniem danych
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

O New-Invest

Szukamy Pracownika do naszego zespołu Programistów :)

Stanowisko: Programista C++

Miejsce pracy: Katowice

Wynagrodzenie: 7500 PLN netto – Umowa o Pracę

                                              9400 - 9650 PLN netto – B2B

Klient: nowoczesna firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla dużych przedsiębiorstw z różnych branż.

Dla Pracownika:

-           przy B2B – 26 dni płatnego urlopu

-           pracę w międzynarodowym środowisku

-           udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i umiejętności Pracownika

-           imprezy sportowe, wyjazdy integracyjne

Wymagania:

-           biegła znajomość C++

-           doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych

-           znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle)

Zadania na tym stanowisku to między innymi:

-           tworzenie oraz implementacja oprogramowania w C++

-           rozwój aplikacji do zarządzania przedsiębiorstwem

-           testowanie oprogramowania

-           korzystanie z relacyjnych baz danych, SQL

[email protected]