Młodszy programista Delphi

Stigal

Opis oferty

Opis stanowiska:
• programowanie aplikacji w środowisku Delphi/Lazarus
• projektowanie, implementacja i testowanie nowych funkcjonalności
• tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• znajomość języka Object Pascal
• umiejętność programowania obiektowego
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne posługiwanie się dokumentacją
• zaangażowanie i dobra organizacja pracy
• wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne

Dodatkowymi atutami będą:
• doświadczenie w samodzielnym programowaniu w środowisku Delphi/Lazarus
• znajomość GLScene
• znajomość programowania w języku C++ w środowisku Visual Studio

Oferujemy:
• pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie
• udział w tworzeniu innowacyjnych produktów
• dużą samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań
• atrakcyjny system wynagrodzeń

Metodologia pracy

O Stigal

Firma STIGAL specjalizuje się w produkcji maszyn sterowanych CNC do cięcia plazmowego i tlenowego
oraz urządzeń specjalnych automatyzujących procesy spawalnicze.