.NET Developer

BR-AG

Spółka Business Reporting – Advisory Group (BR-AG) prowadzi od 2006 roku działalność doradczą w zakresie innowacyjnych rozwiązań elektronicznej sprawozdawczości biznesowej. Zespół ekspertów BR-AG zgromadził unikalne międzynarodowe doświadczenie zarządzając i uczestnicząc w ponad 30 projektach związanych między innymi ze standardem eXtensible Business Reporting Language (XBRL).

Dotychczas przeprowadzone projekty obejmują między innymi współpracę z instytucjami publicznymi (ministerstwa finansów, banki centralne, nadzorcy giełdowi i bankowi, rejestr przedsiębiorstw) oraz komercyjnymi (banki, spółki giełdowe, producenci oprogramowania) w zakresie budowy elektronicznych słowników sprawozdawczych w ponad 25 krajach.

Opis stanowiska

W związku z prowadzonymi pracami nad nowymi aplikacjami poszukujemy dewelopera z zakresu. NET.

Procedura rekrutacji

Zainteresowani kandydaci proszeni są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres elektroniczny wskazany w ogłoszeniu. Ocena CV oraz listu motywacyjnego stanowi pierwszy etap rekrutacji.

Kandydaci, których zgłoszenia zostaną pozytywnie rozpatrzone przez spółkę zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Ocena rozmowy kwalifikacyjnej (częściowo prowadzonej w języku angielskim) stanowi drugi, ostatni etap rekrutacji.
Profil kandydata

Poszukujemy kandydatów spełniających następujące kryteria:
• student(ka) 5-go rok studiów lub absolwent(ka) studiów wyższych o specjalności informatyka lub kierunki pokrewne
• roczne doświadczenie w zakresie budowy aplikacji w oparciu o C# .NET
• doświadczenie z SQL Server/Oracle lub innymi technologiami bazodanowymi
• zdolność analitycznego oraz abstrakcyjnego myślenia
• znajomość OOP (SOLID)
• dobra znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją, podstawowa komunikacja)

Opcjonalne:
• praktyczne doświadczanie w zakresie XML
• Znajomość SCRUM, JIRA, UML
• Znajomość WCF, Ling, EntityFramework, nUnit, WPF
Korzyści dla pracowników

Dla osób poszukujących ambitnej i zróżnicowanej pracy oferowane stanowisko pracy wiąże się z szeregiem korzyści, oto kilka z nich:
• możliwość systematycznego rozwoju związanego z pracą w branży technologii informacyjnych charakteryzujących się wysokim stopniem innowacji,
• projektowy charakter pracy charakteryzujący się bardzo niskim stopniem powtarzalności,
• praca w młodym zespole.
Kontakt
Aplikacje w wersji elektronicznej (list motywacyjny i CV) prosimy kierować do dnia 30-go grudnia na adres email: [email protected]

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Pokój gier
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy

O BR-AG

Tworzymy aplikacje dla siebie, a także dla ludzi, na których nam zależy.