Frontend Developer

Sales For

4 000 - 8 000 zł netto

Nr Ref: FD/123/2015

Miejsce pracy: Wrocław

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Widełki: 4 000 - 8 000 zł netto

Obowiązki:
• Modernizacja i aktualizacja istniejących serwisów.
• Projektowanie interfejsu aplikacji webowych.
• Przygotowywanie oraz integracja szablonów z aplikacjami internetowymi.
• Ścisła współpraca z doświadczonymi projektantami, testerami i programistami.
• Możliwość udziału w ciekawych projektach i wkład w rozwój produktów.

Wymagania:
• Biegła znajomość technologii (X)HTML, CSS, Javascript, Jquery.
• Praktyczna znajomość Adobe Photoshop CS,
• Mile widziana znajomość frameworków: Backbone js. lub Angular js,
• Doświadczenie w projektowaniu interfejsu aplikacji webowych oraz desktopowych.
• Bardzo dobra znajomość ogólnych zasad dotyczących ergonomii i usability (UX,
Usability).
• Umiejętność tworzenia kodu zgodnego ze standardami sieciowymi (W3C).
• Znajomość HTML 5 i CSS3.
• Znajomość języków PHP/ SQL oraz Zend Framework.
• Znajomość preprocesorów CSS (LESS, SASS, Stylus).
• Doświadczenie w pracy z zastosowaniem systemu kontroli wersji GIT.
• Mile widziane doświadczenie w pracy na dużych systemach.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: [email protected] w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: FD/123/2015.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Lindleya 16, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).