Atrakcyjna oferta pracy dla Developera Platform moblinych

ITalents
  • Umowa o pracę Umowa

Mój klient to międzynarodowa firma, lider w swoim sektorze, który specjalizuje się w tworzeniu systemów służących ochronie danych elektronicznych. Oferujący bardzo dobre warunki pracy, ceniący nade wszystko samodzielność pilnie poszukuje osoby do projektu na stanowisko:
Developer Platform moblinych/ iOS Miejsce pracy: Poznań
Umowa B2B / umowa zlecenie / umowa o pracę

Zakres obowiązków:
Odpowiedzialność za development aplikacji mobilnych (Mac, OS, X , iOS, Android, WinPhone )
Współpraca w międzynarodowym zespole projektowym
Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego
Proponowanie nowych rozwiązań i uczestnictwo w projektowaniu aplikacji
Prowadzenie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:
Przynajmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty
Bardzo dobra znajomość na platformach mobilnych
Przynajmniej jedna aplikacja opublikowana w App Store, Google Play
Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
znajomość API Win32, jądra NT
umiejętność debugowania kodu na poziomie assemblera
doświadczenie z crackme
znajomoś mechanizmu dynamicznego ładowania bibliotek
znajomość podstawowych zagadnień systemów RT
znajomość narzędzi Visual Studio oraz Git

Cechy osobowości:
dokładność i rzetelność
zdolności analityczne
umiejętność pracy samodzielnej i w  zespole

Oferujemy:
możliwość pracy nad ciekawym projektem
atrakcyjne warunki finansowe
praca wśród profesjonalistów
kontakt z najnowszymi trendami i współczesnymi rozwiązaniami technologicznymi
Pracę w szybko rozwijającej się firmie i możliwości rozwoju razem z nią

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV na adres:

[email protected]

Proszę o dodanie informacji na temat oczekiwań finansowych i dostępności.

W nagłówku maila proszę umieścić informację „Developer platform mobilnych/ iOS, Poznań"

UWAGA – w CV proszę umieścić doświadczenie w elementach opisanych w wymaganiach