Specjalista RDBMS/SQL/ praca na kontrakt

Agencja rekrutacyjna Jobfinder
Baza danych

Naszym Klientem jest instytucja budżetowa realizujące nowatorski projekt informatyczny. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista RDBMS/SQL Nr Ref: WAK14SRME Warszawa

Oferujemy: Pracę przy dużym projekcie informatycznym,

Pracę od Poniedziałku do Piątku  w godz. 8.00- 16.00 ,

Pracę na kontrakt ( współpraca  B2B),

Wymagania

Opis stanowiska:

Zbieranie i analiza wymagań odnośnie nowego dużego (ogólnopolskiego) systemu informatycznego – w zakresie niezbędnym dla wykonania zadań programistycznych;Tworzenie dokumentacji projektowej (opis słowny oraz diagramy UML) w zakresie struktury bazy relacyjnej;Nadzór nad spójnością i optymalnością struktury całej bazy nowotworzonego systemu.

Wymagania:

Znajomość bazy danych MySQL Enterprise Edition w środowisku Windows oraz Linux;Umiejętność programowania w języku SQL (w tym instalacja, konfiguracja, backup, obsługa danych w różnych stronach kodowych);Znajomość zasad tworzenia struktury bazy relacyjnej, tabel, normalizacja tabel, indeksy, widoki, relacje pomiędzy tabelami, optymalizacja zapytań SQL;Znajomość zasad notacji stosowanej w dokumentacji technicznej baz relacyjnych;Umiejętność analitycznego myślenia;

Metodologia pracy

O Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Założona w 2002 roku, firma JOBfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska specjalistyczne.