Programista iOS - Wrocław

Business Consulting Center Sp. z o.o.

6 000 - 12 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Inne

Witam serdecznie :) Naszym Klientem jest firma, która projektuje i wdraża aplikacje mobilne oraz gry, zapewniając obsługę w zakresie koncepcji, strategii, realizacji oraz promocji, używane platformy to iOS (iPhone, iPad), Android, Windows Phone.

Miejsce pracy: Wrocław, Śródmieście
Wynagrodzenie: 6.000 – 12.000 PLN netto na B2B lub 4 – 8 netto na umowę o pracę

Wymagania

Obowiązki: tworzenie kodu, cross-testy analogicznej aplikacji na Androida tworzonej przez drugi zespół, wzajemna pomoc merytoryczna innym programistom z zespołu, publikacje aplikacji w AppStore i na serwerze firmy. Wymagania:
• bardzo dobra znajomość Objective-C i Xcode
• umieszczenie co najmniej jednej aplikacji w AppStore
• znajomość języka angielskiego, chociaż b1

Zapraszam do kontaktu, mogę udzielić szczegółów: [email protected] lub 666-607-348