Junior IT Administrator

DocPlanner.com

4 000 - 6 000 zł netto

Narzędzia

Opis oferty

Szukamy Junior IT Administratora do naszej firmy.

Wymagania

Zadania:
  • administracja, utrzymywanie i monitorowanie funkcjonowania sieci, usług i serwerów,
  • uruchamianie nowych usług w sieci i zmiany w konfiguracji już istniejących,
  • przygotowywanie środowisk testowych dla teamów developerów,
  • przygotowywanie nowych usług do wdrażania w środowiskach produkcyjnych,
  • zarządzanie sprzętem serwerowym oraz urządzeniami pomocniczymi.

Wymagania:
  • umiejętność konfiguracji środowiska dla serwisu www,
  • dobra znajomość na poziomie administracyjnym Linuxa (Debian/Ubuntu),
  • znajomość systemów: mysql/mariadb, nginx, varnish, haproxy, elasticsearch, redis, memcached, apache2, bind, pdnsd, dhcp, squid, samba, iptables, munin, nagios [nie znasz wszystkich? nauczymy Cię:)]
  • doświadczenie w pracy z wieloma serwerami z wykorzystaniem systemów typu ansible, puppet, chef, etc.,
  • znajomość systemów virtualizacji XEN, VirtualBox, HyperV,
  • znajomość zagadnień administracji sieciami komputerowymi TCP/IP,
  • umiejętność pisania skryptów shellowych w celu automatyzacji pracy.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Praca w zgranym zespole, który wierzy w to co robi ;)
  • Możliwość rozwoju
  • Zajęcia języka angielskiego
  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań
  • Zdobycie fachowej wiedzy i przydatnych umiejętności

O DocPlanner.com

znanylekarz.pl należy do grupy docplanner.com. Jesteśmy siecią 25 serwisów medycznych działających na całym świecie. Umożliwiamy umawianie się online na wizytę lekarską setkom tysięcy pacjentów. Wkrótce milionom!