Programista C/C++

Abastra Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2010 Rok założenia firmy

  • http://abastra.com WWW

Język programowania

Jeśli: - chcesz, by Twoja praca była wyzwaniem intelektualnym,
- jesteś stale uczącym się analitykiem,
to dołącz do nas już dziś!

Oferujemy:

- przyjazną atmosferę i pracę w międzynarodowym otoczeniu dla firm o światowym zasięgu,
- wsparcie w rozwoju zawodowym,
- atrakcyjne zarobki ,
- zatrudnienie na pełen etat (z możliwością niepełnego etatu) ,
- elastyczny czas pracy,
- pracę nad najnowszymi technologiami w międzynarodowym zespole.

Proszę o przesyłanie CV na adres: [email protected]
Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)"

Wymagania

Zadania: - programowanie aplikacji,
- projektowanie nowych funkcjonalności,
- rozwiązywanie problemów,
- pisanie dokumentacji w języku angielskim.

Wymagania:

- doświadczenie w programowaniu C/C++ na dowolnej platformie,
- dobra znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

O Abastra Sp. z o.o.

We love source code
Abastra jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w projektowaniu i tworzeniu oprogramowania, która stawia sobie za cel budowanie przejrzystych i skutecznych rozwiązań technologicznych dla biznesu.