Senior Java Developer

People

do 9 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

• Praca pełna wyzwań i możliwości rozwoju, ponieważ tworzymy od podstaw nowy zespół developerów, który będzie odpowiedzialny za kluczowy projekt, który niedługo wystartuje,
• Możliwość awansu i rozwoju w kierunku: analitycznym, technicznym, managerskim,
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
• Pakiet socjalny(multisport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, szkolenia techniczne, dofinansowanie nauki j. angielskiego, premie, % od rocznego zysku firmy),
• Nowoczesne biuro, tworzone specjalnie dla powstające zespołu,
• Możliwość pracy w projektach międzynarodowych

Wymagania

Wymagane:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
• Minimum 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Znajomość zagadnień i technologii/narzędzi integracyjnych (ESB, SOA, WebService, SOAP, Apache CXF),
• Znajomość: SQL, XML (XML-Schema, XSLT, SOAP, XPath itp.), GWT, JSP/Servlets/JSF/JEE, HTTP, Spring, Hibernate, Maven, CSS, znajomość wzorców projektowych,
• Dobra znajomość baz danych (mile widziane Oracle DB)
• Znajomość narzędzi Eclipse, Subversion, GIT, Enterprise Architect,
• Umiejętność dokumentowania oprogramowania w UML,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

Obowiązki:
• Projektowanie i implementacja rozwiązań aplikacji webowych, zgodnie z wymogami biznesowymi
• Modelowanie przepływów sterowania w aplikacjach webowych oraz ich implementacja w warstwie Front End i Middleware,
• Implementacja rozwiązań backendowych na potrzeby aplikacji webowych (WebService, DAO, SQL, PLSQL),
• Analiza wydajności aplikacji webowych na serwerach aplikacyjnych (JBoss/Tomcat)
• Prowadzenie analizy technicznej i systemowej na potrzeby projektów informatycznych,
• Dokumentowanie prac analitycznych oraz developerskich (UML),