Programista Delphi

3e Software House

7 000 - 11 000 zł netto

Firma 3e Software House poszukuje osoby na stanowisko Programista Delphi. Oferujemy:

  • rozwój zawodowy w ww. technologiach (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne) lub też w technologii Java
  • pracę na pełen etat w biurze w Warszawie b. blisko stacji metra
  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (finanse, logistyka, ubezpieczenia)
  • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych
  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • pokrycie części kosztów zajęć sportowych
  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne
  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin
  • a także: najmniej jedną w roku imprezę integracyjną, ogródek z grillem, ekspres do kawy i wygodne krzesło
  • Rozliczenie na podstawie faktury VAT lub ekwiwalent na umowę o pracę

Wymagania

Wymagania:
  • dobra znajomość Delphi:
    • zagadnienie obiektowe (dziedziczenie, przeciążenie, klasy abstrakcyjne, interfejsy)
    • pisanie prostych komponentów
    • stosowanie różnych struktur danych (stos, sterta, lista, tablica)
    • podstawy programowania wielowątkowego
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji bazodanowych
  • ok. 2 letnie doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych
  • znajomość repozytoriów kodu, np. SVN
Mile widziane:

  • znajomość Oracle oraz PL/SQL będzie mocnym atutem
  • zaawansowane Delphi:
  • znajomość bibliotek DLL (dynamiczne łączenie, procedura inicjująco-kończąca),
  • transakcje, typy CLOB/BLOB, zarządzanie pulą połączeń, moduł Variants
  • język angielski
Zakres obowiązków:

  • projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania na podstawie wymagań Klientów
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika, dokumentacji wdrożenia
  • diagnostyka błędów, wsparcie użytkowników
  • analiza wykonalności prac typu RFC, budżetowanie, implementacja, testy developerskie, wdrażanie

Metodologia pracy

O 3e Software House

Jesteśmy dostawcą systemów informatycznych. Naszymi odbiorcami są średnie i duże przedsiębiorstwa zarówno z Polski, jak i innych krajów Europy. Zespół 3e to ponad 40 znakomicie przygotowanych specjalistów. Posiadamy oddziały w Warszawie oraz Łodzi. Od 2001 roku tworzone przez nas rozwiązania wspierają biznes naszych Klientów.

Dostarczamy, integrujemy i utrzymujemy rozwiązania klasy e-biznes, takie jak:
systemy obsługi procesu zleceń (przetwarzamy kilka milionów zleceń rocznie), callcenter, aplikacje klienta końcowego (webowe i mobilne), CRM, mechanizmy pozyskiwania i klasyfikacji klientów, mechanizmy obsługi programów lojalnościowych, narzędzia analityczne i raportujące, systemy planowania transportu, szyny integracyjne (API). Tworzymy także mechanizmy wspierające wewnętrzne procesy przedsiębiorstwa: obiegi dokumentów, workflow (w obszarach intranet i ekstranet), silniki wyszukiwania pełnotekstowego itd. Realizujemy także projekty na indywidualne zamówienie, odpowiadające aktualnym potrzebom naszych Klientów. Świadczymy dedykowane usługi hostingowe (serwery dedykowane i cloud) oraz wsparcia z gwarancją poziomu obsługi (SLA).