Programista Java/J2EE

Monster Polska Sp. z o.o.

od 8 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Miejsce pracy: Warszawa/Lublin
Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt (w zależności od preferencji kandydata)
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta benefit, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Gwarantowane szkolenia w ramach Programu Rozwoju Pracownika
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, mającej status Oracle Silver Partner
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Udział w wydarzeniach branżowych oraz spotkaniach integracyjnych
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem "Warszawa" lub "Lublin" w zależności od preferowanego miejsca pracy na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Wymagania

Obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań aplikacji Webowych w technologii JAVA / JEE
  • Poszukiwanie i projektowanie rozwiązań realizujących wymagania biznesowe
  • Modelowanie przepływów sterowania w aplikacjach Webowych oraz ich implementacja w warstwie Front End i Middleware
  • Implementacja rozwiązań backendowych na potrzeby aplikacji Webowych (WebService, DAO, SQL, PLSQL);
  • Analiza wydajności aplikacji Webowych na serwerach aplikacyjnych (Weblogic, Tomcat)

Czego oczekujemy od Ciebie?
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego – Informatyka
  • Minimum 2 – letniego doświadczenia w programowaniu w Java/J2EE
  • Bardzo dobrej znajomości JEE (Spring , Hibernate, JMS, JPA itd.); udziału w projektach komercyjnych z zastosowaniem tej technologii
  • Znajomości standardów SOAP, REST i zagadnień integracji
  • Znajomości wzorców projektowych, procesu Contionus Integration
  • Bardzo dobrej znajomości SQL
  • Dobrej znajomości baz danych (w szczególności Oracle DB)
  • Znajomości narzędzi Maven2, Eclipse, Subversion, GIT, Enterprise Architect
  • Mile widziana będzie znajomość technologii webowych ( GWT, CSS, RIA, AJAX, JavaScript)
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiająca sporządzanie dokumentacji technicznej
  • Otwartości na kontakt z biznesem
  • Kreatywności i zaangażowania
  • Nastawienia na realizację zadań