Programista PHP

TERG S.A.
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Miejsce pracy: Centrala Firmy w Złotowie

Opis stanowiska:

  • Udział w projektach z zakresu e-commerce,
  • Udział w pracach programistycznych w zakresie aplikacji internetowych (B2C, B2B, CMS oraz CRM).

Wymagania

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w programowaniu w PHP5, w tym praktyczna znajomość programowania obiektowego,
  • Znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programistycznych, w tym umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (SVN i/lub GIT),
  • Znajomość technologii internetowych JavaScript, CSS, HTML, XML, AJAX, jQuery,
  • Znajomość relacyjnej bazy danych MySQL, MSSQL
  • Znajomość zagadnień skalowalności, wydajności i bezpieczeństwa aplikacji internetowych,
  • Otwartość na wyzwania, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:

  • Znajomość frameworków Smarty Zend,
  • Znajomość innych systemów baz danych,
  • Podstawowa umiejętność pracy w środowisku Linux,
  • Orientacja w obszarach e-commerce.