Web Developer (Kraków)

dotCommunity
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

dotCommunity jest firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacjach IT. Dla jednego z naszych międzynarodowych Klientów z siedzibą w Polsce poszukujmy osoby na stanowisko Web Developera.

Stanowisko: Web Developer

Lokalizacja: Kraków

Wymagania:
-wykształcenie wyższe
-minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
-bardzo dobra znajomość HTML, CSS, XHTML oraz Java Script
-doświadczenie z TDD i Continuous Integration
-doświadczenie w pracy z aplikacjami opartymi na AJAX
-talent do projektowania i przykładanie uwagi do szczegółów
-biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie
-dobre umiejętności komunikacyjne
-umiejętność pracy w zespole i chęć podnoszenia kwalifikacji

Nasz Klient oferuje:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-spójny zakres obowiązków i pracę w profesjonalnym zespole
-interesującą ścieżka kariery w międzynarodowej firmie
-pakiet socjalny z prywatną opieką medyczną oraz kartą Multisport
-kartę Benefit System (bilety kino, teatr etc.)
-dofinansowanie na naukę języka obcego, zajęcia językowe w biurze
-możliwość dofinansowania studiów, kursów

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV w języku angielskim z dołączoną klauzulą:
"I hereby agree for my personal data, included in my job application, to be processed in line with the needs of recruitment, in accordance with the Law on Personal Data Protection of 29 August 1997 (Law Gazette from 2002, No.101, heading 926, as amended)."