Front End Developer

Altimi Solutions Sp. z o.o.

35 - 50 zł netto / godzinowo

Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Firma ALTIMI jest firmą outsourcingową, poszukującą specjalistów branży IT dla wielu polskich i międzynarodowych Klientów. Obecnie dla jednego z nich poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Front End Developer
Lokalizacja: Katowice lub Szczecin

Wymagania

Zadania: • Tworzenie oraz implementacja zaawansowanych aplikacji z JavaScript / jQuery / HTML / CSS (branża finansowa),
• Weryfikacja oprogramowania na różnych poziomach,
• Przygotowanie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania:

• Umiejętność programowania w HTML, JavaScript (np. NodeJS, Bootstrap),
• Doświadczenie w pisaniu testów automatycznych w języku Java (np. Selenium),
• Znajomość metodologii Agile,
• Mile widziana znajomość technologii: Backbone.js, Ext JS Sencha, Python / Django, PHP,
• Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

• Dużą samodzielność w projekcie,
• Pracę przy ciekawym projekcie, w międzynarodowym środowisku,
• Stabilność zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych,
• Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji i współpracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV w języku angielskim.