Programista Java

Cyclad
  • Umowa o pracę Umowa

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu! Dla naszego klienta, jednej z największych i najbardziej renomowanych instytucji finansowych poszukujemy kandydatów na powyższe stanowisko

Opis stanowiska:

Projektowanie, rozwój i utrzymanie systemów informatycznych wspierających działania biznesuWspółpraca z klientami wewnętrznymi w celu analizy i określenia zakresu zmianUdział we wdrażaniu metodyki Domain Driven Design w organizacjiWsparcie użytkowników systemów informatycznych w zakresie rozwijanych aplikacji, wprowadzanie ulepszeń i usprawnieńRealizowanie zadań wynikających z planu projektów oraz tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowejAnaliza i usuwanie zgłaszanych błędówDbałość o utrzymanie wysokiej jakości rozwiązań informatycznych

Oferujemy:

Udział w realizacji strategicznych i zaawansowanych technologicznie projektów ITPracę w renomowanej firmieStałe wynagrodzenie oraz premieUdział w profesjonalnych szkoleniach specjalistycznychPakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, możliwość nauki języka angielskiego, pakiet sportowo – rekreacyjny)

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected], z numerem referencyjnym CC15/PROGJAVA/4PROGRAMMERS/WROCLAW/996.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom."

Wymagania

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na stanowisku programistycznymZnajomość J2EE , EJB, Web Services, JPA/Hibernate, SpringPraktyczna znajomość SQL i technologii relacyjnych baz danychDoświadczenie w korzystaniu z narzędzi: Eclipse, SVN, Maven oraz wzorców projektowychUmiejętność przeprowadzania analizy wymagańKomunikatywna znajomość języka angielskiegoSamodzielność oraz umiejętność określania priorytetów

Mile widziane:

Znajomość UML oraz zagadnień związanych z modelowaniem systemów informatycznychZnajomość GWT i/lub Vaadin oraz MS SQL 2008 i/lub DB2