Junior C++ Engineer (Dział LTE)

Cybercom Poland
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 1997 Rok założenia firmy

  • http://www.cybercom.pl WWW

Język programowania

Dołącz do międzynarodowego zespołu, który tworzy oprogramowanie dla jednej z największych firm telekomunikacyjnych na świecie! Junior Software Engineer C++

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
• Praca w międzynarodowym zespole, który tworzy oprogramowanie dla jednej z największych firm telekomunikacyjnych na świecie!
• Dołączając do zespołu poznasz zasady pracy w metodyce Scrum, a także cały proces tworzenia komercyjnego oprogramowania.
• Osoby zatrudnione na tym stanowisku biorą udział w procesie tworzenia oprogramowania przy użyciu języka C++.
• Proces obejmuje fazę analizy wymagań, implementacji i testowania rozwiązań.
• Tworzenie testów jednostkowych przy użyciu następujących narzędzi: CPPUNIT, GoogleTest, Google, Mock.
• Praca z dokumentacją 3GPP oraz z systemami kontroli wersji, jak SVN i GIT.
• Praca w międzynarodowym środowisku, w zgranych zespołach złożonych z programistów w Polsce i Szwecji.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w firmie o skandynawskiej kulturze pracy,
• Wprowadzenie dla nowych osób, które dołączają do zespołu – mentoring,
• Możliwość rozwoju zawodowego, w tym techniczne szkolenia, certyfikaty (m.in. SUN/Oracle, Microsoft ), rozwoju osobistego (Akademia Lidera),
• Zajęcia z języka angielskiego lub szwedzkiego,
• Prywatną opiekę medyczną,
• Ubezpieczenie na życie,
• Pakiet sportowy OK System,
• Elastyczne godziny pracy,
• Funlab – oprócz komercyjnych projektów możliwość pracy m.in. nad drukarką 3D,
• Możliwość odpoczynku w game/chill-out room (m.in. piłkarzyki, tenis stołowy),
• Wyjazdy firmowe, pikniki sportowo-rekreacyjne, wyjścia firmowe,
• „Owocne" poniedziałki – dostawa świeżych owoców w każdy poniedziałek,
• Latem możliwość odpoczynku na patio firmy (leżaki),
• Dobrze wyposażoną bibliotekę, a także możliwość jej poszerzania o sugerowane pozycje,
• Dobrą atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,
• Twórczą pracę w zespole otwartych i zaangażowanych osób lubiących swoją pracę,
• Wsparcie w relokacji.

Wymagania

• Szukamy zdolnych studentów/absolwentów lub osób z doświadczeniem, które mogą podjąć pracę w pełnym wymiarze godzin,
• Znajomość języka programowania C++,
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Zainteresowania telekomunikacją i programowaniem,
• Umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole,
• Znajomość narzędzi SVN i GIT jest mile widziana,
• Dodatkowym atutem będzie dyspozycyjność do kilkutygodniowych wyjazdów zagranicznych.

Metodologia pracy

O Cybercom Poland

Cybercom Poland istnieje na rynku polskim od 15 lat a wiedza i doświadczenie zebrane przez ten czas pomagają nam nieustannie podnosić jakość świadczonych usług, aby wyniki współpracy zawsze spełniały oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem biznesowym oraz laureatem prestiżowego konkursu „Najlepszy Pracodawca 2012". Mamy świadomość, że naszym największym kapitałem są wyjątkowi ludzie zadowoleni ze swojej pracy. Cybercom zatrudnia wyjątkowe osoby o różnych umiejętnościach i kompetencjach. Bez względu na rolę w firmie cenimy pasję i chęć rozwoju. Wspólnie tworzymy naszą przestrzeń i czujemy się za nią współodpowiedzialni. Nasze wartości to: PASJA, ZAUFANIE, INNOWACYJNOŚĆ.