Developer JAVA 10,000 -14,000 PLN miesięcznie10

Relyon Recruitment

10 - 14 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Międzynarodowa firma - lokalizacja: Warszawa/ Centrum
Oferujemy:

Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Stabilną pracę wśród profesjonalistów
Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Bogaty pakiet socjalny

Wymagania

Obowiązki: Rozwój aplikacji: implementacja wymaganych przez klientów zmian oraz poprawa bieżących błędów w kodzie Java
Wprowadzenie zmian do raportów generowanych przez w/w aplikacje
Wsparcie testów wprowadzonych zmian, tworzenie testów jednostkowych i funkcjonalnych do nowych oraz zmienianych funkcjonalności
Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej i powdrożeniowej

Wymagania:

Minimum 2- 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania aplikacji webowych z wykorzystaniem JEE
Dobra znajomość następujących standardów i technologii: Spring Core, Spring WebMVC, MS SQL 2008+, Maven, Web services (SOAP over HTTP), Hibernate, JasperReports, JUnit / TestNG
Umiejętność obsługi narzędzi SVN / JIRA Jenkins / Sonar / Artifactory