Developer MongoDB (praca zdalna, cała Polska)

ITFS sp. z o.o.

5 000 - 11 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

  • http://www.itfs.pl WWW

Baza danych

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi informatyczne na terenie całej Europy. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw komercyjnych oraz pośredniczymy przy tworzeniu zespołów specjalistów IT.

Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę z kandydatami. Jeżeli chciałbyś pracować, jako niezależny kontraktor w innych miastach Polski lub wyjechać za granicę – dajemy taką możliwość. Stale nawiązujemy nowe kontakty i bierzemy udział w nowych projektach. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MongoDB Developer (praca zdalna)

Poszukujemy ambitnych Developerów zainteresowanych realizacją ciekawego projektu w międzynarodowym zespole, chętnie podejmujących nowe wyzwania i własne inicjatywy. Proponujemy pracę zdalną, gdyż projekt realizujemy dla zagranicznego klienta. W przypadku zainteresowania, istnieje również możliwość pracy w naszym biurze w Gdyni.

Opis stanowiska:

Podstawowe informacje:

- Miejsce pracy: Praca zdalna (lub biuro w Gdyni, do wyboru)

- Termin rozpoczęcia: ASAP

- Liczba wakatów: 1

- Tryb pracy: Cały etat

- Czas trwania: min. 1 rok, prawdopodobieństwo przedłużenia jest b. duże

- Wynagrodzenie: 5.000-11.000 zł/msc (uzależnione od doświadczenia)

- Forma zatrudnienia: kontrakt/ umowa zlecenie/ umowa o pracę (do indywidualnego ustalenia)

Zakres zadań na stanowisku:

- Wytwarzanie oprogramowania do wsparcia procesów logistycznych,

- Rozwój aplikacji,

- Realizacja prac programistycznych zgodnie z założeniami projektu,

- Współpraca i kontakt z członkami zespołu projektowego z Niemiec,

- Dbałość o wysoką jakość wytwarzanych rozwiązań.

Oferujemy:

- Udział w ciekawym projekcie i zdobycie międzynarodowego doświadczenia,

- Bardzo konkurencyjne warunki finansowe (przy kontrakcie podnosimy stawki),

- Możliwość pracy zdalnej, bez konieczności wychodzenia z domu,

- Możliwość realizowania kolejnych projektów w Polsce i Europie, przy współpracy z ITFS.
Wymagania

Wymagania stawiane przed kandydatem:

- Wykształcenie wyższe techniczne,

- Praktyczna znajomość i doświadczenie programistyczne w MongoDB i JavaScript,

- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikacje oraz korzystanie z dokumentacji technicznej,

- Wysoka jakość wykonywanej pracy.

Mile widziane umiejętności:

- Znajomość i doświadczenie w programowaniu w Javie,

- Doświadczenie w realizacji projektów w trybie zdalnym,

- Znajomość języka niemieckiego.

Jak aplikować na stanowisko?

CV zawierające poniższą klauzulę proszę przesyłać na adres [email protected]

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Metodologia pracy

O ITFS sp. z o.o.

Nowoczesna Kadra IT
ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma wprowadzająca nowoczesne rozwiązania w obszarze IT. Oferujemy zaawansowane usługi informatyczne dla przedsiębiorstw oraz outsourcing specjalistów IT.
Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno rynek polski jak i rynki europejskie. Realizujemy projekty wewnętrzne oraz projekty na zlecenie naszych klientów.

Świadczymy usługi z zakresu wdrożeń systemów informatycznych (ERP, CRM), outsourcingu kadry IT oraz migracji systemów do chmur obliczeniowych.

W związku ze wzrostem zainteresowania naszymi usługami nawiążemy współpracę z Developerami oraz konsultantami w obszarze IT.