Front-End Developer

Talent Partners
Język programowania
Inne

Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Front-End Developer
Nr ref. FED/127/15
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Wymagania

Najważniejsze obowiązki:
• rozwój warstwy front-end,
• udział w zaawansowanych projektach. Wymagania:
• bardzo dobra znajomość HTML 5,
• bardzo dobra znajomość CSS 3,
• dobra znajomość JavaScript (z użyciem frameworka AngularJS),
• dobra znajomość GIT,
• dobra znajomość PHP (OOP, znajomość frameworków MVC będzie dodatkowym atutem),
• bardzo dobra znajomość RWD,
• min. 2 lata doświadczenia na stanowisku front-end developera.

Mile widziane:
• znajomość UML,
• znajomość architektury REST,
• znajomość Less / Sass,
• znajomość JIRA oraz metodyki prowadzenia projektów SCRUM,
• obsługa programów graficznych GIMP / PHOTOSHOP.

Oferujemy:
• zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• współudział w tworzeniu nowego projektu,
• pracę w młodym i kompetentnym zespole,
• możliwość poszerzania swojej wiedzy i rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie.

Metodologia pracy

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY