AEM/CQ5 Developer

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

od 7 000 zł netto

Język programowania
Inne

Dla firmy będącej częścią międzynarodowej agencji interaktywnej, jednej z najbardziej rozpoznawalnych w swojej branży, szukamy AEM (dawniej CQ5) Developera (regular) lub System Architecta do współpracy przy projektach webowych dla branży bankowej.

- Oferujemy:
- Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji, powyżej 7k netto/m-c
- Ciekawą pracę przy ambitnych projektach
- Możliwość częściowej pracy zdalnej
- Dowolną formę współpracy - etat/zlecenie/kontrakt Zainteresowane osoby prosimy o kontakt zgodnie z regulaminem portalu.

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie w programowaniu w Java przy projektach AEM/CQ5
- Znajomość Agile/AEM/CQ5
- Doświadczenie w realizacji projektów CMS
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Obowiązki:
- Analizowanie, projektowanie i programowanie czystego kodu
- Realizowanie wymagań Klienta

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.