Software Architect

Domino Polska
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Nasz Partner, firma świadcząca usługi inteligentnych rozwiązań, zajmująca się opracowywaniem i rozwijaniem oprogramowania w środowisku międzynarodowym poszukuje kandydata na stanowisko:

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w innowacyjnych projektach
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie IT działającej w sektorze e-commerce
  • praca w międzynarodowym zespole
  • przyjazne miejsce pracy w zgranym zespole
  • szerokie świadczenia socjalne m.in. kursy językowe, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

Wymagania

Zadania:
  • projektowanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych
  • rozwój i opieka nad obecnym oprogramowaniem
  • rozdział zadań developerskich
  • optymalizacja oraz poprawa wydajności systemu
Wymagania:
  • znajomość języków programowania - Java, C#
  • znajomość SQL, noSQL, .NET
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego
  • zorientowanie w SaaS Solutions
  • swoboda pracy w międzynarodowym środowisku