Programista Java/C#

Domino Polska
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Nasz Partner, firma świadcząca usługi inteligentnych rozwiązań, zajmująca się opracowywaniem i rozwijaniem oprogramowania w środowisku międzynarodowym poszukuje kandydata na stanowisko: Programista Java/C#

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w innowacyjnych projektach
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie IT działającej w sektorze e-commerce
  • praca w międzynarodowym zespole
  • przyjazne miejsce pracy w zgranym zespole
  • szerokie świadczenia socjalne m.in. kursy językowe, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

Wymagania

Zadania:
  • projektowanie oraz implementacja oprogramownia
  • prowadzenie dokumentacji technicznej rozwijanego oprogramowania
  • współpraca z innymi działami firmy w ramach grupy w Polsce i za granicą

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w wybranym języku programowania - Java, C#
  • umiejętność pracy z SQL i znajomość relacyjnych baz danych
  • dobra znajomość j.angielskiego
  • mile widziana znajomość wzorców projektowych
  • rzetelność, chęć rozwoju osobistego i komunikatywność