Programista .NET

New-Invest

3 000 - 14 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Opis oferty

Twoja rola:
Praca w ramach ambitnego produktu organizacji, która mocno ceni umiejętności techniczne w połączeniu ze świadomością biznesową. Twoją rolą będzie uczestnictwo w pełnym cyklu opracowania produktu, który jest sprzedawany dla wielu klientów finansowych. Będziesz również uczestniczyć w rozwoju projektów oprogramowania.

Firma oferuje:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dowolną formę umowy
Pracę w miłej atmosferze
Duże możliwości rozwoju

Wymagania

Główne obowiązki:

Rozwój aplikacji internetowych opartych na technologii .NET 4.5
Projektowanie, rozwój i wdrażanie aplikacji na technologii MS Technology Stuck
Projektowanie i budowanie ram rozwoju aplikacji w celu poprawy jakości i efektywności produkcji kodu
Projektowanie aplikacji ze szczegółowymi specyfikacjami konstrukcyjnymi
Opracowanie automatycznych testów jednostkowych i odpowiedzialność za testowanie własnego kodu przed Systemy testowe i badanie Fazy QA
Bug fixing

Preferowane umiejętności:

Doświadczenie w programowaniu .NET 4.5
Specjalizacja w dwóch lub więcej z następujących technologii: HTML, CSS, AJAX, jQuery, JSON, XML
Znajomość Bazy danych projektu / programowanie z MS SQL Server 2008/2012 i / lub Oracle
Mile widziane doświadczenie z MS Workflow Foundation (4.0)
Znajomość Visual Studio Team Foundation Server 2010/2012
Doświadczenie w budowaniu stron internetowych ASP.NET
Doświadczenie w pracy z elementami interfejsu

Wszystkich zainteresowanych kandydatów zapraszam do przesyłania CV na adres: s.nowaczyk@new-invest. pl